Adresslista

J U S T I N E B O R G S F Ö R Ä L D R A K O O P E R A T I V     Senast ändrad: 2010-01-14  

         
A d r e s s : Adolfsbergsvägen 26, 1 6 8 6 6 B R O M M A




T e l e f o n : 9 8 7 3 9 0




M o b i l : 0 7 3 – 7 0 1 7 4 5 0
H e m s i d a : h t t p : / / www. j u s t i n e b o r g .se


           
A D R E S S L I S T A – B A R N          
           
BARN MAMMA PAPPA HEMADRESS TELEFON HEM ÖVRIGT
Adina Andreasson-Alexander Linda Andreasson Henrik Alexander Jordgubbsvägen 13 29 03 44 Farmor Viveca
2007-06-18 0704-56 49 32 0706-44 95 95 168 59 Bromma   0739 25 26 18

        Moster Malin

andreasson_linda@hotmail.com henrik.alexander@micnordic.se     0768-30 52 80
Casper Holmberg Pernilla Widstrand Jesper Holmberg Stinsbacken 1 6004214 Mormor:
2004-05-20 0709-152060 070-3422016 163 55 Spånga   073-6880545
  pernilla@rekokonsult.nu        
  08-28 00 33        
Daniel Bruhn Eva Bruhn Niklas Bruhn Mariehällsvägen 16 29 89 85 Farmor Anette
2007-05-27 0704-03 68 56 55 67 05 21 168 65 Bromma   582 422 08
    0733-57 35 21     0704-91 80 78
    niklas.bruhn@ipoffice.se      
Dante Andreasson- Linda Andreasson Henrik Alexander Jordgubbsvägen 13 29 03 44 Farmor Viveca
Alexander 0704-56 49 32 0706-44 95 95 168 59 Bromma   0739 25 26 18
2005-07-03         Moster Malin
  andreasson_linda@hotmail.com henrik.alexander@micnordic.se     0768-30 52 80
Edgar Liljeqvist Alina Choy Encabo August Liljeqvist Alpvägen 20 541 317 63 Farmor & Farfar:
2004-12-06   08-555 44 644 168 65 Bromma   54137087
  0705-41 55 28 0707-64 54 54     076-8495500
  alina.choy@gmail.com august.liljeqvist@gmail.com     070-6316158
Elin Bruhn Eva Bruhn Niklas Bruhn Mariehällsvägen 16 29 89 85 Farmor Anette
2004-09-01 0704-03 68 56 55 67 05 21 168 65 Bromma   582 422 08
    0733-57 35 21     0704-91 80 78
    niklas.bruhn@ipoffice.se      
Ella Holmberg Pernilla Widstrand Jesper Holmberg Stinsbacken 1 6004214 Mormor:
2006-05-20 0709-152060 070-3422016 163 55 Spånga   073-6880545
  pernilla@rekokonsult.nu        
  08-28 00 33        
Elsa Brogren Gunilla Brogren Calle Brogren Lillängsgatan 20 32 23 55  
2005-05-21     168 58 Bromma    
  0705-52 67 81 0730-87 38 76      
  gunilla.brogren@vectura.se carl.brogren@grontmij.se      
Frida Berglund Anna Berglund Erik Berglund Hagelstavägen 19 29 98 15 Mormor Nina
2006-12-20     168 66 Bromma   0703-22 04 05
  0706-29 98 15 0709-29 98 15      
  anna.berglund.hem@gmail.com erik.berglund@deployit.biz      
BARN MAMMA PAPPA HEMADRESS TELEFON HEM ÖVRIGT
Max Garmark Helene Garmark Stefan Göras Mariehällsvägen 12 08-26 57 19 Mormor Kristina
2008-04-04 0704-37 42 88 0704-40 11 65 168 65 Bromma   0735-56 84 30
  08-782 03 45 08-706 87 14 0708-26 80 43     Morfar Anders
  helenegarmark@hotmail.com stefan.goras@sundbyberg.se     0708-12 10 50
Melvin Jansson Catharina Jansson Mikael Palmblad Mariehällsvägen 4 08-631 92 23 Moster Lotta
2008-07-20 0704-81 21 99 0704-83 20 34 168 65 Bromma   0739-83 76 56
  catharina.k.jansson@gmail.com mikael.palmblad@gmail.com     Farmor Anna
          0707-48 60 38
Mikael Kökeritz Anna Jacobson Anders Kökeritz Cronströmsvägen 7B 08-29 20 26 Mormor Ulla
2004-07-17 0707-768 01 83 0708-32 23 54 168 66 Bromma   0733-86 46 89
  anna.jacobson@tyrens.se anders.kokeritz@pendulum.se     Farmor Ingrid
  anna.jacobson@telia.com anders.kokeritz@gmail.com     08-765 80 54
Minna Kökeritz Anna Jacobson Anders Kökeritz Cronströmsvägen 7B 08-29 20 26 Mormor Ulla
2007-07-05 0707-768 01 83 0708-32 23 54 168 66 Bromma   0733-86 46 89
  anna.jacobson@tyrens.se anders.kokeritz@pendulum.se     Farmor Ingrid
  anna.jacobson@telia.com anders.kokeritz@gmail.com     08-765 80 54
Märta Brogren Gunilla Brogren Calle Brogren Lillängsgatan 20 32 23 55  
2007-06-17     168 58 Bromma    
  0705-52 67 81 0730-87 38 76      
  gunilla.brogren@vectura.se carl.brogren@grontmij.se      
Polly von Zweigbergk Hanna von Zweigbergk Johan Smedborn Alpvägen 22 410 493 46 Morfar Esbjörn:
2008-04-08 0709-93 83 97 08-445 27 93 168 65 Bromma   580 335 48  
  hanna.von_zweigbergk@nsn.com 070-270 95 67     Moster Jenny:
    j.s@elprojektering-be.se     076-869 24 54
Tyko Smedborn Hanna von Zweigbergk Johan Smedborn Alpvägen 22 410 493 46 Morfar Esbjörn:
2005-05-06 0709-93 83 97 08-445 27 93 168 65 Bromma   580 335 48  
  hanna.von_zweigbergk@nsn.com 070-270 95 67     Moster Jenny:
    j.s@elprojektering-be.se     076-869 24 54

Lämna ett svar

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *